Czysty piec to czyste spalanie.
To mniej dymu, brudu i smrodu.
To więcej energii i oszczędności.

 

Dzięki AnLen® CZYSTY PIEC palenie węglem wcale nie musi oznaczać rezygnacji z troski o środowisko naturalne.
AnLen® CZYSTY PIEC prawidłowo używany eliminuje dymienie paleniska uwalniając najbliższą okolicę od zanieczyszczeń dymem, sadzą i pyłami. Nad kominem urządzenia grzewczego, w którym używany jest AnLen® CZYSTY PIEC głównie widać falujące rozgrzane powietrze.

Znienawidzone przez ekologów  oraz coraz bardziej świadome społeczeństwo piece opalane węglem z AnLen® CZYSTY PIEC mogą spalać węgiel czysto i ekologicznie. Dzięki technologii AnLen® CZYSTY PIEC każdy rodzaj pieca i kotła, nawet największy "smoluch" stanie się "czystym piecem" produkującym głównie ciepło, a nie sadzę, smołę, pyły i smród. AnLen® CZYSTY PIEC daje możliwość sprostania każdemu Kowalskiemu wygórowanym wymaganiom unijnej dyrektywy CAFE bez konieczności kupowania drogiego, ekologicznego, certyfikowanego pieca lub zmiany paliwa na gaz, pellet, drewno lub zrębkę.

Nie musimy wycinać naszych lasów. Nie musimy kupować drogiego gazu lub ogrzewać się prądem elektrycznym. Nie musimy odchodzić od węgla, węgla, na którym Polska stoi. Możemy zatrzymać węgiel jako podstawowe paliwo jeśli zajmiemy się chemią jego spalania. Nasza firma zajmuje się chemią spalania węgla od 28 lat. Rezultatem wieloletnich prac jest nasz najnowszy produkt AnLen® CZYSTY PIEC. Po wielu latach pracy zsynchronizowaliśmy chemię AnLen® z chemią spalania węgla w piecach, a rezultatem jest efektywne, czyste i ekologiczne jego węgla z maksymalnym efektem cieplnym i minimalną emisją.

Kluczem do efektywnego spalania jest właściwy przepływ powietrza przez stos spalającego się opału (turbulencja). Ilość możliwych kimbinacji turbulencji wynosi 27 z czego 26 jest nieprawidłowych. AnLen® CZYSTY PIEC wyklucza 26 niewłaściwych turbulencji, a pozostawia tylko tę najlepszą zapewniającą zupełne i całkowite spalanie opału.

AnLen® CZYSTY PIEC zamienia starego „smolucha” w czysty, ekologiczny piec.

AnLen® CZYSTY PIEC to przełomowa na skalę światową polska technologia i prawdziwe błogosławieństwo dla naszego stojącego na węglu kraju.

AnLen® CZYSTY PIEC umożliwia sprostanie wymogom unijnej dyrektywy CAFE, mającej za zadanie chronić jakość powietrza, bez odchodzenia od spalania węgla. Czy nam się to podoba, czy też nie w przyszłości Polacy będą musieli respektować wymagania dyrektywy CAFE, a AnLen® CZYSTY PIEC to nasz najlepszy sojusznik w walce z zadymionymi każdej zimy ulicami.

AnLen® CZYSTY PIEC to odpowiedź na katastrofalny raport NIK o ochronie powietrza przed zanieczyszczeniami. (Zobacz Raport NIK).
 
Dzięki AnLen® CZYSTY PIEC możemy czysto i ekologicznie spalać węgiel zarówno w instalacjach domowych oraz przemysłowych i uwolnić polskie miejscowości od trującego smogu.